Kurumsal

Biz Kimiz ?

Bilkenler Group hakkındaki bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

bilkenler
Bilkenler Group
Hakkımızda

1960 yılında tarım sektörüyle iş hayatına giriş yapan Tahsin Bilken tarafından kurulan ”Bilkenler Group” 1972 yılında ”Yumurta Tavukçuluğu” 1985 yılında ise ”Gıda Sektörüne” girerek faaliyetlerini sürdürmüştür.

1995 yılında 10 bin kapasiteli ”Etlik Broiler”  fabrikasının kurulması ve aynı zamanda yürütülen ”Gayrimenkul alım-satım” işleri ile birlikte bölgede önde gelen isimlerden biri haline gelmiştir.

Aile şirketi olan Bilkenler Group; Abdulhadi Bilken ve Kasım Bilken tarafından belirlenen hedefler doğrultusunda 2013 yılında Etlik Broiler Çiftliğinin kapasitesini 10 bin kapasiteden 60 bin kapasiteye çıkartmıştır. 2014 yılında inşaat ve taahhüt sektöründe faaliyetlerini sürdüren Bilkenler Group 2015 yılında ”Yenilenebilir Enerji” üretimi yaparak sürekli olarak büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Bilkenler Group; Gıda, tarım, hayvancılık, gayrimenkul, enerji, inşaat ve taahhüt sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Mevcut hizmetlerinin yanı sıra yatırımlarını sürdürmekte ve büyümeye devam etmektedir.

bilkenler-group-logo-mockup
Bilkenler Group
Vizyonumuz

Bilkenler Group markasını Türkiye’de güvenilir güçlü firmalar arasında yer almasını sağlamak ve ülke ekonomisine olan katkımızı artırmaktır.

Bilkenler Group
Misyonumuz
Kurumsal yapımız, disiplinli çalışma anlayışımızla sürekli olarak kaliteli ürünler ortaya çıkarma amacındayız. Gelişen ve değişen teknolojik yenilikleri, gündemi, ekonomiyi ve ortaya çıkan ihtiyaçları göz önünde bulunduran firmamız sürekli olarak kendisini güncel tutarak gelişmeleri yakından takip edip buna göre hareket etmektedir.